• Reklama

NEUROLOG DZIECIĘCY

NEUROLOG DZIECIĘCY

Postprzez hurtownik » 1 mar 2012, o 16:35

Poszukuje namiarów na neurologa dziecięcego z Żyrardowa lub okolic oczywiście prywatnie.
hurtownik
Super Skryba
Super Skryba

Re: NEUROLOG DZIECIĘCY

Postprzez Beata Marszalek » 5 mar 2012, o 05:51

W Żyrardowie nie ma takiego. Prywatnie nie wiem, ale na na NFZ polecam w przychodni przyszpitalnej w Warszawie na Niekłańskiej. Korzystałam jak moja mała była chora i bardzo sobie chwalę.
Beata Marszalek
Super Skryba
Super Skryba

Re: NEUROLOG DZIECIĘCY

Postprzez hurtownik » 10 cze 2012, o 19:58

Sama zadałam pytanie i widzę, że sama sobie odpowiem:
Grodzisk Maz Kościuszki 29 dr. Cendrowska telefon 22 755 15 00 - 120zł
Kościuszki 21 dr. Zalewska - Miszkurka telefon 22 755 52 94 lub 755 51 27 (jak się nie mylę to przyjmuje również w Żyrardowie na Limanowskiego 51 - 100zł
W obudwu przypadkach prywatnie...
Jeśli chodzi o NFZ to Żyrardów nie, Sochaczew zapisy na październik, Warszawa koniec września....
Ja byłam zapisana w Warszawie w Instytucie na 28 czerwca (skierowanie z 6 marca) i kilka dni temu zadzwoniła do mnie przemiła Pani rejstratorka i poinformowała, że z powodu okresu urlopowego termin wizyty zostaje przełożony na 29 sierpnia (jeżeli ten termin mi nie odpowieda to jest jeszcze do wyboru 04 września)
Ostatnio jak udało mi się zapisać córkę do Neurologa na NFZ w Żyrardowie to czekałam 4 miesiące, do wizyty nie doszło bo poradnię neurologiczną dla dzieci rozwiązali (hehe). Jak poszłam w wyznaczonym dniu na wyznaczoną wizytę to Pani zrobiła wielkie oczy (niczym tonąca kobyła) i powiedziała, że musze zapisać dziecko do neurologa w Warszawie, ale moje skierowanie jest już nieaktualne....
Podziwiam i wspólczuje osobom, które są zmuszone do korzystania z takiej "opieki medycznej"
hurtownik
Super Skryba
Super Skryba

Powrót do Przyjmę - poszukuję